>

Bayi Girişi

Merhaba

Biz geldik.

Su içme alışkanlığını değiştirmek, değiştirirken dünyaya da bir iyiliğimiz dokunsun diye geldik.

Vagon Life olarak Türkiye’de sağlıklı matara sektörüne yön vermek, tek kullanımlık plastik atığını önlemek, fonksiyonel matara kullanım alışkanlığını yaygınlaştırmak ve bu konuda farkındalığı artırmak amacı ile 2014 yılından beri faaliyet gösteriyoruz.

Tek model matara ile çıktığımız bu yolda su tüketimini keyifli ve zamansız hale getirmek için ürün çeşitliliğini genişleterek 2019 yılı itibari ile 55 yeni matara modeli ile hedeflerimize yürüyoruz

Her koleksiyonumuz farklı ihtiyaçlara hitap ederek gelen talepler doğrultusunda sürekli olarak gelişme ve büyüme içerisinde. Tüm bunları gerçekleştirirken motivasyonumuzu günlük hayatın bir parçası olarak konumlandırdığımız mataralarımızın hayatı kolaylaştırdığı, su içme alışkanlığını geliştirdiği ve bunlarla birlikte bilinçli birer tüketici oluşturduğu gerçeğinden alıyoruz.

Sürdürülebilir bir doğa konusunda aynı gaye içerisinde olduğumuz kurumsal firmalara ve markalara özel matara projeleri geliştirerek sektörün yanı sıra doğaya karşı olan sorumluluğumuzu da kolektif şekilde yerine getiriyoruz.

Biz geldik. Sağlıkla sağlıklı su içmek, içirmek için geldik. Tek kullanımlık plastik atığına hayır demek, sürdürülebilir bir geleceği birlikte inşa etmek için geldik. Bu sefer sıranın bizde olduğuna inandığımız için geldik. Bizimle beraber senin de yapacak çok şeyin olduğunu bildiğimiz için geldik.

Merhaba

Markalarımız: